Psychoterapia

Rejestracja Internetowa

Psychoterapia to zbiór metod leczących lub pomagających leczyć rozmaite schorzenia i problemy natury psychologicznej. Dotyczy wielu obszarów życia. Może być też traktowana jako sposób rozwoju osobistego lub zawodowego, bądź wsparcie w poszukiwaniu sensu, równowagi czy efektywności.  Psychoterapia opiera się na profesjonalnej relacji między klientem, a terapeutą. Wspólną cechą wszystkich technik psychoterapii jest kontakt międzyludzki w odróżnieniu od leczenia czysto medycznego.

 

Psychoterapia potrzebna jest między innymi gdy:

  • Ty lub ktoś z Twoich bliskich cierpicie z powodu odczuwanych lęków, napięć, stresu, nadmiernej impulsywności, smutku lub braku chęci i energii do normalnego funkcjonowania,
  • Czujesz, że Twoje obecne problemy  są coraz większe i przerastają Twoje możliwości poradzenia sobie z nimi,
  • Twoim problemem są relacje z ludźmi, odczuwasz w ich obecności lęk i brak pewności siebie, czujesz, że nie potrafisz ułożyć sobie satysfakcjonujących związków przyjacielskich i osobistych,
  • Jako uzupełnienie leczenia psychiatrycznego.

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!