Endokrynologia - nasz zespół


Rejestracja Internetowa

 

  


Lek. med. Iwona Florczyk  jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Szczególnie interesuje się leczeniem chorób tarczycy w tym nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy , chorobami przysadki oraz endokrynologią ginekologiczną w tym zespołem policystycznych jajników. W 2008 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu . Na codzień pracuje w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza .Od początku kształcenia w zawodzie medycznym pasjonowała się endokrynologią , uzyskując w 2017 roku tytuł specjalisty z tej dziedziny. Stale kształci się na konferencjach oraz kursach doskonalących. Posiada również wykształcenie z zakresu prawa medycznego oraz organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia.


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!