Remedium Clinic

Rejestracja Internetowa

 Remedium Clinic, jako placówka medyczna istnieje od 1990 roku. Początkowo była to niewielka
poradnia stomatologiczna, mieszcząca się przy ulicy Kołłątaja. Przeniesienie na ulicę Gdańską
wiązało się z dalszym rozwojem stomatologii pod patronatem specjalisty w zakresie protetyki już nieżyjącej
dr Joanny Kwaśniewskiej.

W 2010 roku, klinika zmieniła właściciela i przekształciła się w wielospecjalistyczne Centrum Medyczne, które cały czas poszerza
swoją ofertę. Obecnie dysponujemy wieloma poradniami Specjalistycznymi, które mieszczą się w ustronnym i spokojnym miejscu,
przy głównej arterii w Bydgoszczy.

W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas jest zabiegany, wychodzimy naprzeciw naszym pacjentom. Jesteśmy dostępni dla Państwa
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 16:00. Staramy się, aby nie czekali Państwo w kolejkach, dlatego
każda wizyta jest umówiona na dogodną dla Państwa godzinę.

W związku z rozwojem różnych form i możliwość rejestracji udostępniamy naszym pacjentom rejestrację telefoniczną, internetową oraz za pomocą portalu ZnanyLekarz.pl. Ponadto chcąc spełnić oczekiwania pacjentów nawiązaliśmy współpracę z Allianz, PZU, TU Zdrowie, Enel-Med., Tour Medica.

Pragnąc stworzyć kompleksową obsługę pacjentów, a tym samym zapewnić dostęp do nowoczesnej diagnostyki współpracujemy z laboratorium badawczym ALAB. Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do soboty od 7:00 do 11:00. Nasze Centrum Medyczne Remedium Clinic jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Posiadamy pantomograf, tomograf, holter ciśnieniowy i holter EKG, echokardiograf, trzy aparaty USG, aparat rentgenowski, mikroskopy endodontyczne, kamerę wewnątrzustną, lampę do wybielania zębów i inne.

Jesteśmy placówką przyjazną dla osób, które mają problem z poruszaniem się. Udostępniamy do dyspozycji naszych pacjentów zarówno schodołaz jak i platformę dźwigową. Ponadto posiadamy 2 toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uczestniczymy w programie „Bydgoska rodzina 3 plus”, ponadto każdy mały pacjent wychodzi z naszej Placówki z upominkiem.. Dziecko oczekując na wizytę może spędzić miło czas w kąciku zabaw.

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!