REJESTRACJA INTERNETOWA

ZAREJESTRUJ GRAFIK PRZYJĘĆ

Remedium Clinic

 Remedium Clinic, jako placówka medyczna istnieje od 1990 roku. Początkowo była to niewielka
poradnia stomatologiczna, mieszcząca się przy ulicy Kołłątaja. Przeniesienie na ulicę Gdańską
wiązało się z dalszym rozwojem stomatologii pod patronatem specjalisty w zakresie protetyki już nieżyjącej
dr Joanny Kwaśniewskiej.

W 2010 roku, klinika zmieniła właściciela i przekształciła się w wielospecjalistyczne Centrum Medyczne, które cały czas poszerza
swoją ofertę. Obecnie dysponujemy wieloma poradniami Specjalistycznymi, które mieszczą się w ustronnym i spokojnym miejscu,
przy głównej arterii w Bydgoszczy.

W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas jest zabiegany, wychodzimy naprzeciw naszym pacjentom. Jesteśmy dostępni dla Państwa
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 16:00. Staramy się, aby nie czekali Państwo w kolejkach, dlatego
każda wizyta jest umówiona na dogodną dla Państwa godzinę.

W związku z rozwojem różnych form i możliwość rejestracji udostępniamy naszym pacjentom rejestrację telefoniczną, internetową oraz za pomocą portalu ZnanyLekarz.pl. Ponadto chcąc spełnić oczekiwania pacjentów nawiązaliśmy współpracę z Allianz, PZU, TU Zdrowie, Enel-Med., Tour Medica.

Pragnąc stworzyć kompleksową obsługę pacjentów, a tym samym zapewnić dostęp do nowoczesnej diagnostyki współpracujemy z laboratorium badawczym ALAB. Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do soboty od 7:00 do 11:00. Nasze Centrum Medyczne Remedium Clinic jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Posiadamy pantomograf, tomograf, holter ciśnieniowy i holter EKG, echokardiograf, trzy aparaty USG, aparat rentgenowski, mikroskopy endodontyczne, kamerę wewnątrzustną, lampę do wybielania zębów i inne.

Jesteśmy placówką przyjazną dla osób, które mają problem z poruszaniem się. Udostępniamy do dyspozycji naszych pacjentów zarówno schodołaz jak i platformę dźwigową. Ponadto posiadamy 2 toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uczestniczymy w programie „Bydgoska rodzina 3 plus”, ponadto każdy mały pacjent wychodzi z naszej Placówki z upominkiem.. Dziecko oczekując na wizytę może spędzić miło czas w kąciku zabaw.

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!