Rak jelita grubego.

Rejestracja Internetowa

 

 

Marzec jest miesiącem świadomości raka jelita grubego, który niestety zbiera swoje żniwo. W chorobach nowotworowych ważna jest profilaktyka, dlatego osoby zainteresowane tematem niech zastanowią się nad zrobieniem badań – najlepiej kolonoskopii.

Jednak nie każdy może takie badanie wykonać, nie każdy ma do niego dostęp. Dlatego można na początek wykonać badanie kalprotektyny w kale.

Kalprotektyna jest markerem stanu zapalnego jelita. Jej stężenie wzrasta w przypadku zmian zapalnych lub nowotworowych. U osób zdrowych wykrywana jest jedynie w śladowych ilościach. Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne. Od 5 marca 2018 roku dla osób, które dysponują wygenerowanym kodem rabatowym ALAB laboratoria oferujemy zniżkę na badanie kalprotektyny – 20 %.

Zniżka jest dostępna TYLKO W PUNKTACH POBRAŃ. Więcej informacji o badaniu w linku:

https://goo.gl/dZKtKJ

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!