Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich

Rejestracja Internetowa 

  


Gastroenterolodzy w Remedium Clinic rekomendują wykonanie BEZPŁATNYCH BADAŃ NA WIRUSOWE ZAPALENIE WĄTROBY TYPU B i C.

Jeżeli kiedykolwiek:

- korzystałeś z usług kosmetyczki, fryzjera, tatuażysty

- byłeś hospitalizowany,

- miałeś wykonany zabieg dermoestetyczny, chirurgiczny

- przyjmowałeś dożylnie leki,

- byłeś dializowany.

Skorzystaj z darmowej diagnostyki laboratoryjnej w kierunku HBV oraz HCV. Pamiętaj, nieleczone zakażenie może prowadzić do marskości i raka wątroby!

Badania można wykonać w punkcie Alab znajdującym się w Remedium Clinic przy ul. Gdańskiej 80A w Bydgoszczy, w godzinach 7-11.

W przypadku niepokojących wyników badań zapraszamy na płatne konsultację gastroenterologiczne do: - specjalisty lek. med. Małgorzaty Brymory, - dr n. med. Karoliny Hankiewicz- Szwedowskiej

Rejestracja telefoniczna do poradni gastroenterologicznej pod nr 885-1111-85, a także za pomocą strony internetowej http://www.remediumclinic.pl/…/poradnie-s…/gastroenterologia.

Do badań mogą przystąpić osoby niezbadane w kierunku zakażenia HBV i HCV zameldowane w niektórych samorządach województwa kujawsko-pomorskiego.

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!