Odciski sprawiają ból w trakcie chodzenia, przez co letnie spacery są dla Ciebie mało komfortowe?

 

Rejestracja Internetowa

 

  

 

Nie musisz dłużej się z tym zmagać! Umów się na konsultację i zabieg do Specjalisty podologa Emilii Bała i zapomnij o dyskomforcie oraz chowaniu stóp w pełnym obuwiu.

ODCISK to punktowe nagromadzenie warstw rogowych w wyniku nadmiernego ucisku. Tworzy tzw. "korzeń", który uciskając na zakończenia nerwowe, powoduje ból opisywany przez pacjentów jako przeszywający. Istotnym jest, aby nie leczyć zmian na własną rękę, ponieważ odcisk często mylony jest z BRODAWKĄ WIRUSOWĄ. Apteczne preparaty, zawierające kwasy, mogą w takim wypadku prowadzić do rozsiania zmian, a także spowodować stan zapalny skóry. Chirurgiczne usuwanie odcisku wiąże się z powstaniem blizny zaburzającej biomechanikę i będącej miejscem nadmiernego gromadzenia się zrogowaceń.

Podolog potrafi usunąć zmianę bezboleśnie, a zastosowane odciążenie pozabiegowe i wskazówki pielęgnacyjne zminimalizują nawrót zmian.

Zarejestruj się już dziś pod nr telefonu ☎️ 885-1111-85, bądź za pomocą strony internetowej 💻 www.remediumclinic.pl 👣

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!