Masz trudności z zapamiętywaniem? Problemy z koncentracją?


Rejestracja Internetowa

 

Mgr Arleta Topolewska

Na co dzień pomaga pacjentom i ich rodzinom radzić sobie z chorobą, lękiem, poczuciem bezradności i osamotnienia. Udziela wsparcia w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Ma doświadczenie szczególnie w pracy z osobami chorymi neurologicznie i onkologicznie.

Zajmuje się także wsparciem osób przeżywających żałobę po stracie bliskich. Pracuje z osobami, które doświadczają trudności z pamięcią czy koncentracją spowodowanych m.in. udarem mózgu, padaczką, chorobą Alzheimera. Wykonuje testy psychologiczne dzięki którym można prawidłowo ocenić pogorszenie funkcji poznawczych oraz dostosować indywidualny plan terapii. Posiada zestawy ćwiczeń do prowadzenia treningu pamięci.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z zakresu diagnozy i terapii neuropsychologicznej. Obecnie jest w trakcie Kursu Psychoterapii Akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii.

Przyjmować będzie w środy w godz. 15-20 oraz w soboty w godz. 9-14.

Rejestracja telefoniczna ☎️885-11-11-85 oraz za pomocą strony internetowej 💻 www.remediumclinic.pl

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!