Prywatne Centrum Medyczne

 

Rejestracja Internetowa

 

 

 

Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w sercu miasta Bydgoszczy.

Mamy zaszczyt od 30 lat udzielać Państwu profesjonalnej pomocy, zyskując tym samym, grono wiernych pacjentów. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i z troską zajmują się każdym z Państwa. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. W trosce o Państwa bezpieczeństwo dbamy o czystość pomieszczeń i sterylność sprzętu. Staramy się, aby każde leczenie przebiegało jak najbezpieczniej i najskuteczniej. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe świadczenia w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt. W szczególności polecamy swoje usługi w zakresie:

 
  • Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi. Szczycimy się leczeniem stomatologicznym pod mikroskopem. Zwiększa on precyzję pracy lekarza stomatologa podczas leczenia kanałowego, co umożliwia lokalizację oraz opracowanie cienkich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, usuwanie złamanych narzędzi, a także powtórne leczenie endodntyczne.

  • Posiadamy przenośny aparat rentgenowski z radiowizjografią, dzięki której można zobaczyć zdjęcie rtg natychmiast po jego wykonaniu.

  • Podczas diagnostyki wykorzystujemy kamerę wewnątrz-ustną.

  • Poza stomatologią zachowawczą i endodoncją świadczymy już od wielu lat usługi z zakresu protetyki, chirurgii szczękowej i implantologii, ortodoncji oraz periodontologii.

  • W ostatnim czasie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, kładziemy szczególny nacisk na rozwój stomatologii estetycznej- wykonujemy licówki, implanty zębów, odbudowę zębów złamanych, wybielanie i piaskowanie zębów, aparaty ortodontyczne, clean aliger.

  • Szczycimy się profilaktyką i specjalistycznym leczeniem dzieci.  Specjalista Stomatolog w zakresie stomatologi dziecięcej ułatwi dzieciom polubienie wizyt u dentysty.  Zapewniamy przyjazne warunki: nagrody i drobne upominki dla małych Pacjentów. 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!