Dermatologia kosmetyczna

Rejestracja Internetowa

 

 

 

 

 

 

 

Zabiegi wygładzania zmarszczek

 

* Zabieg toksyną botulinową

Na czym polega zabieg wygładzania zmarszczek - Niewielka ilość toksyny botulinowej wstrzyknięta do mięśni położonych pod skórą powoduje zablokowanie odbierania przez nie impulsów nerwowych i w rezultacie ich rozluźnienie. Efektem jest wygładzenie zmarszczek. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga żadnego znieczulenia. Preparat jest bezpieczny ponieważ trafia dokładnie tam, gdzie chcemy. Rozluźnia tylko te mięśnie, do których został wstrzyknięty i nie przemieszcza się do innych okolic. Nie ma więc wpływu na mimikę twarzy i jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

Efekty - Działanie preparatu można zauważyć już po kilku dniach, a po tygodniu widać ostateczny efekt. Utrzymuje się on do czterech miesięcy po pierwszym zabiegu. Po kolejnych zabiegach rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

* Radiesse

To nowy zabieg na bazie hydoksyapatytu wapnia. Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

Na czym polega Radiesse - Preparat Radiesse podaje się  specjalnymi, cienkimi igłami na odpowiedniej głebokości. Po przeprowadzonym zabiegu wykonuje się masaż ostrzykiwanego obszaru skóry, co zapewnia prawidłowe rozmieszczenie produktu. Po zabiegu mogą powstawać niewielkie zasinienia, obrzęk, zaczerwienienia, które ustępują po 2-3 dniach od leczenia.

 

Lipoliza

 

Zabieg ten cieszy się znaczną popularnością. Pacjent nie musi zostawać w klinice, poddawać się znieczuleniu zaś po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Pomimo intensywnych ćwiczeń fizycznych i stosowania diety wiele osób nie może poradzić sobie z nagromadzonym tłuszczem. Lokalizuje się w niektórych częściach ciała i tylko zabiegi liposukcji lub lipolizy mogą zlikwidować miejscowe nadmierne nagromadzenie się tkanki tłuszczowej. Lipoliza jest nowoczesną metodą medycyny estetycznej, której zadaniem jest nieoperacyjne usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w określonych okolicach ciała.

Na czym polega lipoliza - Zabieg polega na wstrzyknięciu w ściśle określone miejsca preparatu pod nazwą Fosfatydylocholina. Preparat jest wstrzykiwany za pomocą cienkich specjalnych igieł w określonej przez lekarza dawce bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Substancja bez problemu wnika do wnętrza komórek powodując rozerwanie błony komórek tłuszczowych. Po wniknięciu do komórki tłuszczowej doprowadza do rozpadu trójglicerydów. Następnie wraz z lipoproteidami jest transportowany do wątroby gdzie tłuszcze są rozkładane a następnie zostają wydalone z organizmu.

Redukcja Nadpotliwości

 

Pocenie się jest to jeden z najbardziej istotnych mechanizmów utraty ciepła przez nasz organizm. W przypadku wydzielania nadmiernej ilości potu, niepotrzebnej do obniżenia temperatury ciała mamy do czynienia z nadpotliwością. Problemy z nadmierną potliwością ma około 1% populacji, najczęściej pojawiają się w II lub III dekadzie życia. Zazwyczaj dotyczą okolic pach, stóp, dłoni i czoła. Obecnie w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp, i pach najskuteczniejszą metodą jest podanie toksyny botulinowej.

Na czym polega leczenie nadpotliwości - Preparat blokuje przewodnictwo nerwowe do gruczołów wydzielania wewnętrznego co powoduje zatrzymanie produkowania przez nie potu. Efekty pojawiają się już po kilku dniach i utrzymują nawet do roku. Warto jednak wspomnieć że odpowiedź na leczenie jest sprawą indywidualną. Kolejny zabieg można przeprowadzić średnio po 7-12miesiącach.

 

W naszym gabinecie oferujemy:

 

Wygładzanie zmarszczek mimicznych w tym zmarszczek poziomych czoła, zmarszczek między brwiami i kurzych łapek oraz zwalczanie nadpotliwości toksyną botulinową.

Wypełnianie bruzd nosowo wargowych, korekta konturu twarzy metodą Radiesse.

Lipolizę chemiczną tkanki tłuszczowej po wcześniejszej konsultacji.

Peelingi chemiczne, średniogłębokie w leczeniu przebarwień oraz blizn potrądzikowych

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!