Nasz zespół - dietetyka


Rejestracja Internetowa

 

  

Mgr Anna Janoś

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Dietetykiem jest nie tylko z wyboru, ale przede wszystkim z zamiłowania. W swojej pracy uwielbia to, że poprzez zmianę diety i stylu życia ma realny wpływ na poprawę zdrowia swoich pacjentów. Specjalizuje się przede wszystkim w zaburzeniach hormonalnych, które mają ogromny wpływ na stan zdrowia i jakość życia. Jako psychodietetyk jest zwolenniczką zdroworozsądkowego podejścia do diety, zamiast stosowania rygorystycznych zakazów i nakazów. Uważa, że z perspektywy długoterminowej lepszym rozwiązaniem będzie nauczenie pacjenta w jaki sposób i w jakiej ilości można wpleść do diety żywność bardziej przetworzona, aby mieć zdrową relację z jedzeniem i dalej cieszyć się efektami diety. Nie cierpi szablonowego podejścia do pacjenta. Wychodzi z założenia, że każdy z nas jest inny i dla każdego pacjenta, jego stanu zdrowia i trybu życia należy dopasować indywidualne zalecenia. Tylko taka dieta z perspektywy długoterminowej ma sens.                                                                             

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!