Nasz zespół - dietetyka


Rejestracja Internetowa

 

  

Mgr Natalia Szefler

Psychodietetyk, dietetyk kliniczny Specjalizuje się w psychodietetyce, leczeniu zaburzeń odżywiania oraz otyłości. Do studiowania dietetyki popchnęła ją chęć pomocy ludziom. Szybko zrozumiała jednak, że oprócz diety w procesie zmiany ważna jest psychika. Uważa, że połączenie pracy nad żywieniem i zmiana myślenia to droga do sukcesu. Pomaga w naprawie relacji z jedzeniem, ciałem oraz aktywnością fizyczną. Działa na zasadzie wprowadzania zmian w nawykach żywieniowych przy jednoczesnej pracy nad przekonaniami co do jedzenia, ciała oraz sportu. Uważa, że do trwałej zmiany potrzebny jest czas i odpowiednie, zdroworozsądkowe podejście, Nie uznaje stosowania rygorystycznych zakazów i nakazów. Indywidualnie określa plan działania i zasady współpracy, włączając w nie pacjenta.

Prywatnie: posiadaczka psa i kota, wielbicielka książek psychologicznych, lubi jogę i medytację.                                                                             

 

Mgr inż. Karolina Chęś

zawodowo

- dietetyk kliniczny, fitoterapeuta, wykładowca akademicki, specjalista przyjazny insulinoopornym.

Prowadzi pacjentów z insulinoopornością, cukrzycą, zespołem metabolicznym- (nadwaga, otyłość), chorobami autoimmunologicznymi, chorobami układu pokarmowego, chorobami onkologicznymi, niepłodnością, kobiety przygotowujące się do ciąży, w ciąży, dzieci i młodzież z nadwagą i otyłością oraz z niedożywieniem i wybiórczością pokarmową, alergiami.

Pokazuje, że dieta to styl życia. Dobrze zbilansowany talerz, dopasowana aktywność fizyczna, uregulowanie rytmów dobowych oraz umiejętność odreagowania stresów są kluczowe do poprawy zdrowia, nastroju i wydolności organizmu a celem dietoterapii jest wypracowanie najbardziej optymalnych, dopasowanych rozwiązań, które pacjent będzie w stanie zastosować w praktyce.

prywatnie

– mama trójki dzieci,  wielbicielka książek, lasu i wycieczek rowerowych

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!