Nasz zespół - Gabinet USG

Rejestracja Internetowa

 

 

 

 

Lek.  Agata Sławińska - specjalista radiolog. Na co dzień pracuje w Katedrze i Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Pracownik naukowy Collegium Medicum w Bydgoszczy - asystent Katedry i Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Uczestniczka konferencji oraz zjazdów naukowych z dziedziny Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

 

 

  Dr n. med. Adam Lemanowicz -Dr nauk medycznych, specjalista Radiolog. Pracownik naukowy i wykładowca Colegium Medicum UMK w Bydgoszczy, adiunkt w Katedrze radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Uczestnik wielu konkursów i konferencji naukowych. Pracownik Zakładów Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Uniwersyteckim nr.1 im. dr. A. Jurasza oraz w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Specjalizuje się zwłaszcza w diagnostyce TK chorób jamy brzusznej. W naszej placówce wykonuje pełen zakres badań dopplerowskich, jak również USG brzucha, tarczycy, tkanek miękkich - zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

 

  

Dr. n. med. Adam Lemanowicz:

 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!