BADANIA RTG

 

Rejestracja Internetowa

 

 

 


 

 

 

 

Od grudnia 2015 roku w Remedium Clinic mogą Państwo wykonać szeroką gamę obrazowania za pomocą nowoczesnej aparatury RTG z funkcją tomografii komputerowej 3D.

 

 

Pantomograf GXDP-800 firmy Gendex to najnowszej generacji aparat RTG do wykonywania zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych oraz tomograficznych w technologii wiązki stożkowej. Unikalny system pozycjonowania powoduje, że otrzymane badania są powtarzalne.

Dzięki systemowi Low Dose osiągnięto znaczną redukcję dawki dla pacjenta z możliwością precyzyjnego dobrania pola badania.

Aparat GXDP-800 to urządzenie o zmiennych polach widzenia 3D. W zależności od wskazań klinicznych, możliwe jest wykonanie obrazowania w następujących zakresach. : 5x5cm, 6x8 cm, 8x8cm oraz 8x15cm.

 

 Po wykonaniu zdjęcia pacjent otrzymuje płytę CD, która umożliwia odtworzenie badania na dowolnym komputerze, co ułatwia diagnostykę poprzez możliwość powiększenia, kontrastowania i obracania obrazu. Sprzęt, którym dysponujemy ma zapewnić naszym pacjentom precyzyjne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, które zapewni najwyższą jakość świadczonych usług.

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!