Nasz zespół - neurochirurgia

 Rejestracja Internetowa

 

 

Lek.  Maciej Racinowski

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Obecnie kończący specjalizację w zakresie neurochirurgii. Swoje doświadczenie zdobywał już w trakcie studiów jako członek kół naukowych, następnie w Oddziale Neurochirurgii w Gdańsku, Klinice Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Neurochirurgii Dziecięcej w Bydgoszczy. Obecnie pracuje w Oddziale Neurochirurgii Szpitala w Grudziądzu, który wykonuje pełen zakres zabiegów neurochirurgicznych, począwszy od różnodostępowych operacji kręgosłupa, poprzez operacje onkologiczne, naczyniowe operacje nerwów obwodowych, z użyciem jednych z najnowocześniejszych na świecie systemów neuronawigacji i neuromonitoringu. Autor wystąpień na Ogólnopolskich i Regionalnych Zjazdach Towarzystwa Neurochirurgów, systematycznie poszerzający swoją wiedzę i doświadczenie, według najnowszych światowych standardów, poprzez liczne szkolenia w całym kraju i za granicą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!