Bezpieczeństwo

Rejestracja Internetowa 

 

Dbając o zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa epidemiologicznego w czasie zabiegów  w  każdym momencie stosujemy się do aktualnych, światowych standardów obowiązujących w stomatologii:

  • Przestrzegamy rygorystycznych przepisów dotyczących sterylizacji narzędzi,
  • Stosujemy sprzęt ochrony osobistej (rękawiczki, maski i fartuchy),
  • Szczycimy się używaniem najnowszych środków dezynfekcyjnych do skóry, narzędzi, sprzętu i powierzchni gabinetów,
  • Wszystkie gabinety w pełni spełniają surowe standardy dla pomieszczeń medycznych,
  • Posiadamy własny, nowoczesny zestaw filtrów uzdatniających wodę.

 

 

AUTOKLAWY pozwalają, po wcześniejszej dezynfekcji, na pełną sterylizację przyrządów i narzędzi za pomocą gorącej pary wodnej w podwyższonym ciśnieniu. Najdrobniejsze instrumenty pojedynczo zapakowane w odpowiednie torebki foliowo-papierowe pozostają sterylne, aż do ich otwarcia tuż przed zabiegiem. Stosowane procedury dezynfekcji i sterylizacji narzędzi są gwarancją bezpieczeństwa zarówno pacjentów, jak i  personelu.

Dodatkowo każdy proces sterylizacji jest kontrolowany przez wskaźnik fizyczny (test paskowy) oraz rejestrator skuteczności procesu sterylizacji dokumentowany na karcie magnetycznej. Raz w miesiącu wykonujemy biologiczny test skuteczności sterylizacji, który badany jest przez Wojewódzką Inspekcję Sanitarną. Dokumentacja procesów sterylizacji jest archiwizowana, do wglądu w naszym gabinecie.

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!