Nasz zespół - kardiologia

Rejestracja Internetowa

 

 

Lek.  Emilia Przybylska

Specjalista kardiolog. Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. W latach 2009-2015 odbyła staż specjalizacyjny w ramach rezydentury w Klinice Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Od 2012 roku pracuje w Poradni Kardiologicznej, w której zajmuje się diagnostyką (echokardiografia, badania holterowskie, próba wysiłkowa) oraz leczeniem schorzeń kardiologicznych.  Uczestnik licznych kursów i szkoleń m.in. z zakresu echokardiografii.
 

Lek.  Ewelina Kurlapska 

Specjalista kardiolog, specjalista hipertensjolog. Wykształcenie zdobyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Kardiologii i Kardiochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką nieinwazyjną (ze szczególnym uwzględnieniem echokardiografii) oraz leczeniem chorób układu krążenia, pełni również dyżury medyczne w Klinice Kardiologii. Do pacjenta podchodzi holistycznie, starając się merytorycznie i kompleksowo pomóc w rozwiązywaniu problemu medycznego, z którym zgłasza się pacjent.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!