Nasz zespół kardiologia


Rejestracja Internetowa

 

  


Lek. med. Emilia Przybylska- Specjalista kardiolog Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. W latach 2009-2015 odbyła staż specjalizacyjny w ramach rezydentury w Klinice Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Od 2012 roku pracuje w Poradni Kardiologicznej, w której zajmuje się diagnostyką (echokardiografia, badania holterowskie, próba wysiłkowa) oraz leczeniem schorzeń kardiologicznych.  Uczestnik licznych kursów i szkoleń m.in. z zakresu echokardiografii. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

  

Lek. med. Karolina Lebiedzińska- specjalista chorób wewnętrznych w trakcie specjalizacji z kardiologii.

Ukończyła studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. W latach 2008 – 2013 odbyła staż specjalizacyjny w ramach rezydentury z chorób wewnętrznych w Oddziale Kardiologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. W 2013 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W 2014r. rozpoczęła specjalizację z kardiologii w Oddziale Kardiologii Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu. W trakcie pracy w oddziale i poradni zajmuje się diagnostyką (echokardiografia, badania holterowskie, próba wysiłkowa) i leczeniem schorzeń kardiologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Towarzystwa Internistów Polskich. Uczestnik licznych kursów i szkoleń m. in. z zakresu echokardiografii.

 

 

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85

Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!