Nasz zespół - ginekologia

Rejestracja Internetowa

 

Dr n. med. Marek Bułatowicz - specjalista położnictwa i ginekologii. 

Pracuje na oddziale położniczo-ginekologicznym w szpitalu MSW i A w Bydgoszczy. Jest lekarzem od 1985 r. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Specjalizację I stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskał w 1989 r, a II stopnia w 1992 r. W 1995 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Ukończył liczne kursy z zakresu USG w położnictwie i ginekologii.

Specjalista z dużym doświadczeniem z zakresu położnictwa i ginekologii. Zajmuje się prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka. Wykonuje USG położnicze z biometrią płodu, USG 3D/4D, a także ocenia dobrostan płodu – ocena przepływów naczyniowych (color Doppler) i KTG. Zajmuje się również diagnostyką niepłodności, profilaktyką przeciwnowotworową, hormonalną terapią zastępczą, antykoncepcją. Wykonuje USG ginekologiczne z oceną narządu rodnego, badanie cytologiczne tradycyjne oraz cytologię płynną, zabiegi diagnostyczne w zakresie narządu rodnego, a także monitoring owulacji.

 

Lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska - specjalista położnictwa i ginekologii.

Zajmuje się udzielaniem porad w zakresie położnictwa i rozrodczości oraz ginekologii ogólnej. Szczególny obszar zainteresowań stanowi sprawowanie opieki nad kobietami w ciąży fizjologicznej, po poronieniach oraz nad parami niepłodnymi.

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu w 2008r. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSW i A w Bydgoszczy w latach 2008-2009r. W latach 2010-2016 pracowała jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Tam też odbyła szkolenie specjalizacyjne. W 2016r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSW i A w Bydgoszczy.

Ukończyła szkolenie z procedur ginekologii estetycznej stosowanych w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy. Posiada certyfikat podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. 

 

Lek. med. Marianna Maciejewska- specjalista położnictwa i ginekologii. 

Doświadczony położnik, ginekolog i cytolog. Zajmuje się leczeniem chorób kobiecych i prowadzeniem ciąży przy wykorzystaniu aparatury  USG. Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Akademii Medycznej w Gdańsku. 

Specjalizuje się w :

  • nieoperacyjnym leczeniu nietrzymania moczu oraz wypadaniu narządu rodnego.

 

Magdalena Karpów-Greiner - lek. med. w trakcie specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa. 

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie młodszy asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne. Posiada Certyfikat Podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Brała udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach m.in. z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej płodu, kolposkopii i uroginekologii.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży, poradnictwem w planowaniu ciąży, diagnostyką niepłodności i nowoczesną antykoncepcją. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę medyczną i poprzez postępowanie zgodnie z obowiązującymi standardami wytyczonymi przez MZ i PTGiP stara się zapewnić swoim pacjentkom opiekę na najwyższym poziomie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. 

 

Wojciech Knypiński - lek. med. specjalista położnictwa i ginekologii.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. Obecnie starszy asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Bierze aktywny udział w prowadzeniu badań klinicznych z zakresu schorzeń ginekologicznych. W latach 2018-2019 pracował w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA. Brał udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach m. in. z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej płodu.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz powikłanej, poradnictwem w planowaniu ciąży, diagnostyką niepłodności i nowoczesną antykoncepcją. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę medyczną i poprzez postępowanie zgodnie z obowiązującymi standardami wytyczonymi przez MZ i PTGiP stara się zapewnić swoim pacjentkom opiekę na najwyższym poziomie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Posiada certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

 

 

lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska

 

lek. med. Marianna Maciejewska


 

lek. med. Magdalena Karpów-Greiner

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!