Nasz zespół - ginekologia

Rejestracja Internetowa

 

Dr n. med. Marek Bułatowicz - specjalista położnictwa i ginekologii. 

Pracuje na oddziale położniczo-ginekologicznym w szpitalu MSW i A w Bydgoszczy. Jest lekarzem od 1985 r. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Specjalizację I stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskał w 1989 r, a II stopnia w 1992 r. W 1995 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Ukończył liczne kursy z zakresu USG w położnictwie i ginekologii.

Specjalista z dużym doświadczeniem z zakresu położnictwa i ginekologii. Zajmuje się prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka. Wykonuje USG położnicze z biometrią płodu, USG 3D/4D, a także ocenia dobrostan płodu – ocena przepływów naczyniowych (color Doppler) i KTG. Zajmuje się również diagnostyką niepłodności, profilaktyką przeciwnowotworową, hormonalną terapią zastępczą, antykoncepcją. Wykonuje USG ginekologiczne z oceną narządu rodnego, badanie cytologiczne tradycyjne oraz cytologię płynną, zabiegi diagnostyczne w zakresie narządu rodnego, a także monitoring owulacji.

 

Lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska - specjalista położnictwa i ginekologii.

 

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu w 2008r. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy w latach 2008-2009. W latach 2010-2016 pracowała jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Tam też odbyła szkolenie specjalizacyjne. W 2016r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Zajmuje się udzielaniem porad w zakresie położnictwa i rozrodczości oraz ginekologii ogólnej, operacyjnej i estetycznej. Szczególny obszar zainteresowań Pani Doktor stanowi sprawowanie opieki nad kobietami w ciąży fizjologicznej oraz wysokiego ryzyka, po poronieniach, nad parami niepłodnymi oraz kwalifikacja i wykonywanie procedur z zakresu ginekologii operacyjnej- m. in. zabiegi weryfikacji histopatologicznej, histeroskopia, laparoskopia oraz ginekologii estetycznej- m. in. laseroterapia.

Ukończyła szkolenie z procedur ginekologii estetycznej stosowanych w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy. Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ukończyła szkolenie z technik małoinwazyjnych stosowanych w ginekologii plastycznej- O!Shot, augmentacja warg sromowych kwasem hialuronowym, rewitalizacja okolic intymnych, regeneracja blizn oraz przyspieszenie procesów gojenia osoczem bogatopłytkowym. Pozwala to na kompleksową opiekę nad kobietą na każdym etapie życia oraz poprawę jakości życia intymnego pacjentek. Pracuje również jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy.

Posiada certyfikat podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

 

 

Lek. med. Marianna Maciejewska- specjalista położnictwa i ginekologii. 

Doświadczony położnik, ginekolog i cytolog. Zajmuje się leczeniem chorób kobiecych i prowadzeniem ciąży przy wykorzystaniu aparatury  USG. Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Akademii Medycznej w Gdańsku. 

Specjalizuje się w :

  • nieoperacyjnym leczeniu nietrzymania moczu oraz wypadaniu narządu rodnego.

 

Magdalena Karpów-Greiner - lek. med. w trakcie specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa. 

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie młodszy asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne. Posiada Certyfikat Podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Brała udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach m.in. z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej płodu, kolposkopii i uroginekologii.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży, poradnictwem w planowaniu ciąży, diagnostyką niepłodności i nowoczesną antykoncepcją. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę medyczną i poprzez postępowanie zgodnie z obowiązującymi standardami wytyczonymi przez MZ i PTGiP stara się zapewnić swoim pacjentkom opiekę na najwyższym poziomie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. 

 

 

lek. med. Joanna Wasiuta-Śniegowska

 

lek. med. Marianna Maciejewska


 

lek. med. Magdalena Karpów-Greiner

 

 

 

 


Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!