Nasz zespół- dermatologia

 Rejestracja Internetowa

 

 

 

 Lek.  Renata Paradowska

Specjalista dermatolog, wenerolog. W swojej działalności leczniczej zajmuje się dermatologią sensu stricto, ze szczególnym uwzględnieniem chorób skórnych o podłożu alergicznym, trądziku różowatego, trądziku młodzieńczego i dorosłych, łojotokowego zapalenia skóry, grzybic oraz łysienia o różnej etiologii.

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Dermatologią zajmuje się od 1997 roku. Pierwszy stopień specjalizacji uzyskała w 2000 r., drugi stopień w 2006 r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 2000 r.  - CERTYFIKATY

Lek.   Czanita Cieścińska 

Specjalista dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydgiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. W 2009 r. uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej kończąc z wyróżnieniem studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. W 2013 r. uzyskała specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii. Pracuje jako asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Collegium Medicum w Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!