×

Ostrzeżenie

Only registered users may add new posts, please login

Jolanta

Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Michałowi Rawickiemu za to, że uratował mi zęba; inni lekarze spisali go na straty, ale dzięki doktorowi mam nadal swojego zęba. Jeszcze raz dziękuję i polecam tę klinikę.


poniedziałek, 05 sierpień 2013
Tomasz Grass

Witam Serdecznie,

Chciałbym serdecznie podziękować za otrzymany service w klinice Remedium. Mieszkam na stale w USA i już drugi raz podczas moich wakacji w Polsce skorzystałem z usług dentystycznych Waszej kliniki. Wyboru Waszej kliniki (a nie jestem mieszkańcem Bydgoszczy) dokonałem z następujących powodów: 

Po pierwsze profesjonalne podejście, prezentowana wiedza, i cierpliwością w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania po przez dr. Rawickiego. 

Po drugie service i materiały, którymi dysponujecie. Nie odbiegają one niczym od standardów amerykańskich. 

Po trzecie uprzejmość i cierpliwość personelu. Bardzo przepraszam że nie spamiętałem imion, ale szczególnie chciałbym podziękować panią asystującym dr. Rawickiemu i przemiłej pani z recepcji, która z uśmiechem znosiła moje niekończące się telefony i zmiany terminów.

Dzięki takiemu service’owi zyskaliście kolejnego pacjenta w postaci mojej żony. Na pewno będę Was dalej polecał.

Serdecznie pozdrawiam


czwartek, 08 sierpień 2013
Hanna Janiszewska

Pragnę tą drogą bardzo gorąco podziękować Panu doktorowi Michałowi Rawickiemu za profesjonalną pomoc, leczenie oraz delikatność. Proszę przekazać wyrazy uznania i zadowolenia oraz gratulację, iż w Państwa szeregach znajduje się –mówiąc po ludzku- tak dobry stomatolog.


czwartek, 17 październik 2013
Lucyna Pietrasińska

Od lat korzystam z usług tej firmy. Doceniam profesjonalizm lekarzy, ciepłą i miłą atmosferę w całej przychodni. Bezbolesne leczenie. Pacjent w tej placówce jest najważniejszy. Lekarze pracują na nowym sprzęcie w gabinetach jest czysto i przyjemnie. Polecam wszystkim.


poniedziałek, 25 listopad 2013
Romana Matuszewska

Ekstrakcja zębów, odbudowa zębów, leczenie kanałowe, zakładanie koronek, wykonanie protez - wszystko to profesjonalnie z uśmiechem i dużą dozą empatii dla pacjenta zarówno ze strony stomatologa jak i pań z rejestracji. Jestem pacjentką REMEDIUM od bardzo wielu lat i nie zmienię "moich" stomatologów nigdy.


środa, 04 grudzień 2013
Iwona Zbylska

Bardzo profesjonalne podejście do problemów pacjenta. Miła atmosfera w całej placówce powoduje, że można zapomnieć o stresie towarzyszącym zabiegom. Doświadczam tego już od 18 lat.


wtorek, 18 luty 2014
Agnieszka Kunowska

Jestem pacjentką od ponad 12 lat. Korzystałam z szerokiego zakresu usług stomatologicznych z czego jestem bardzo zadowolona. Personel jest bardzo miły i fachowy. Serdecznie polecam.


niedziela, 16 marzec 2014
Renata Moroz

Pełen profesjonalizm. Życzliwe i ciepłe podejście do pacjenta. Poszanowanie od momentu wejścia do rejestracji. Fachowa pomoc medyczna. Bezstresowo. Polecam!!!


poniedziałek, 31 marzec 2014
Henryka Skrzypkowska

W wyniku zakończenia długotrwałego zabiegu stomatologicznego (implanty) dziękuję dr MICHAŁOWI RAWICKIEMU za dużą wiedzę i fachowość, za pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta, stworzenie milej i przyjaznej atmosfery podczas wizyt stomatologicznych. Jest to stomatolog z anielską cierpliwością.

Osobiście jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pana dr Michała Rawickiego. Gdyby nie Pan doktor to chyba nigdy nie zdecydowałabym sie na taki zabieg. była to piąta prywatna przychodnia stomatologiczna, w której złożyłam wizytę i dzięki Panu doktorowi zostałam pacjentką Remedium Clinic, za co jeszcze raz serdecznie Panu doktorowi dziękuję.

Dziękuję również panią Sylwii i Monice, które też wykazały się dużą i fachowa wiedza, i bardzo sympatyczna obsługą pacjenta.


środa, 05 listopad 2014
Powered by Phoca Guestbook

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!