Czołgosz Izabela - Stomatologia

Rejestracja Internetowa

 

 

  

·  Czołgosz Izabelalek. dentysta, specjalista w dziedzinie ortodoncji. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 2011 roku. Po ukończeniu studiów przez dwa lata pracowała w Gdańsku, świadcząc usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Od samego początku jej głównym zainteresowaniem było leczenie dzieci i dorosłych z wadami zgryzu. Przez kolejne lata szkoliła się w zakresie ortodoncji na wielu kursach w Polsce i za granicą.

W 2017 roku pomyślnie ukończyła 3-letni program specjalizacyjny w ortodoncji na Uniwersytecie Aarhus w Danii. Jest certyfikowanym specjalistą ortodontą różnych technik leczenia ortodontycznego, w tym Incognito, Win, Invisalign i Damon. W celu zapewnienia swoim pacjentom najlepszego leczenia dostosowanego do ich problemu i potrzeb wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne w zakresie ortodoncji, nowoczesne metody, w tym technika CAD / CAM.

 

Czołgosz Izabela:

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!