Jak nowocześnie uzupełnić braki w uzębieniu?


Rejestracja Internetowa

Intensywny rozwój protetyki w ostatnich latach spowodował zmiany w sposobie protezowania pacjentów. Obecnie stosowane metody leczenia protetycznego, dają możliwość zaprojektowania uśmiechu pacjenta już na pierwszej wizycie.

To nie żart.

Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technika fotograficzna i oprogramowanie komputerowe. Pacjent może na ekranie monitora zobaczyć wizualizacje swojego nowego uśmiechu. Co więcej pacjent uzyskuje pracę tymczasową, z którą opuszcza gabinet i może ją testować przez kilka kolejnych dni.

Coraz częściej wykorzystuje się nowatorskie materiały do wykonywania protez z zastosowaniem drukarek 3D. Innowacyjne materiały do implantoprotetyki takie jak BioHPP (materiał do konstrukcji łączników indywidualnych, który jest następcą cyrkonu), to nowa generacja tworzyw sztucznych zbliżona swoimi parametrami fizycznymi do naturalnych substancji takich jak kości.

Obecnie nie tylko dążymy do ładnego uśmiech, ale również staramy się, żeby proteza jak najmniej odróżniała się od naturalnych zębów, nie powodowała alergii, nie wchodziła w reakcje chemiczne z przyjmowanymi pokarmami i nie stanowiła zagrożenia podczas np. badania rezonansem magnetycznym (badanie wyklucza posiadania protezy na metalu).

Nowoczesna proteza musi mieć tzw. „efekt kameleona”, czyli adaptowania się do naturalnego środowiska jamy ustnej. Taka proteza jest lekka elastyczna, komfortowa, funkcjonalna, cienka i hipoalergiczna.

Zapytaj o protezy Bioniczne w Centrum Medycznym Remedium Clinic lekarza stomatologa specjalistę protetyka Marcela Czajkowskiego, lekarza dentystę Damiana Czołgosza.

W ofercie korony, mosty, licówki, protezy ruchome, prace na implantach.

 

Dino

PRZYCHODNIA PRZYJAZNA  DZIECIOM

WIĘCEJ

KONTAKT

Remedium Clinic Sp. z o.o. Sp. k.    
Centrum Medyczne
ul. Gdańska 80 A
85-021 Bydgoszcz
52 321 04 45
885 11 11 85
795 881 185
Nasz email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

  
 
 
 
 

rodzina plus


Jesteśmy partnerem programu
Bydgoska rodzina 3 Plus


Dla Pacjentów ubezpieczonych w ALLIANZ, PZU, ENEL-MED, COMPENSA oraz TU ZDROWIE świadczymy usługi bezpłatnie lub ze zniżką!